Ing. Luděk Čermák MBA

Luděk Čermák LCM 2 Luděk Čermák je konzultant a Interim Manažer specializující se na oblast financí, restrukturalizací a řízení firem. V minulosti působil v oblasti investičního bankovnictví, venture capital, v daňovém poradenství ve společnosti BIG4, dále působil jako CFO a jako statutární zástupce různých společností. Věnoval se akvizicím a restrukturalizacím včetně jejich následné stabilizace, zavádění nových účetních systémů a interních kontrolních mechanismů. Během své 20 leté praxe získal zkušenosti v různých odvětvích. Při své práci využívá jak svého technického vzdělání, tak vzdělání v oblasti managementu a financí.

V roce 2009 založil vlastní společnost a věnuje se zakázkám v oblasti restrukturalizace a konsolidace firem, finančního forenzního auditu, krizového řízení s případným následným prodejem části aktivit nebo celé společnosti, a řízení firem se zaměřením na kontrolu a snižování nákladů. V roce 2013 dále rozšířil své vzdělání v oblasti „Lean Six Sigma – BLACK BELT“.

Člen DDIM „Dachgesellschaft Deutsches Interim Management e.V.“ a BRSI „Bundesvereinigung Restrukturierung Sanierung und Interim Management e.V.“ v Německu.

Mluví anglicky a německy.

 

Citace a komentáře

Nejlepší cesta jak předpovědět budoucnost je vytvořit ji. Peter F. Drucker, americký ekonom a filozof managementu